Ochrana osobních údajů

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.glamedic.com (dále jen „Stránky“) odpovídá společnost EVLS FITNESS s.r.o., IČ: 24297909, se sídlem Na Sychrově 975/8 101 00 Praha - Michle, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 194137, jako provozovatel těchto internetových Stránek (dále jen „Provozovatel“).      
Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující: (dále jen „Podmínky“):
 • Provozovatelem a vlastníkem Stránek www.glamedic.com je Provozovatel.
 • Tyto Podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem používání a podmínkami Stránek
 • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.
 • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
 • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto Stránkách jsou pouze informativní povahy.
 • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 26. srpen 2022.
 • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci duben 2022). Stránky byly testovány pro prohlížeče Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu.
 • Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
 • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.
 • Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost EVLS FITNESS s.r.o. uchovávala, shromažďovala, zpracovávala a nakládala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, že zpracováním mých údajů může EVLS FITNESS s.r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.